W Centrum Nauki Kopernik

andrzej. Opublikowano w Aktualności

Dnia 11 grudnia 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drobinie uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Warszawy, do Centrum Nauki Kopernik, gdzie każdy z uczniów miał okazję zobaczyć, jak w normalnym codziennym życiu wykorzystujemy prawa fizyki, nawet o tym nie wiedząc.

DSC01066robzmn

W Centrum Nauki każdy z uczniów miał możliwość na własnej skórze przetestować każdy z ponad 450 eksponatów znajdujących się na kilku wystawach takich jak: Człowiek i środowisko, Strefa światła, Świat w ruchu, Teatr Robotyczny, Teatr Wysokich Napięć czy też Korzenie cywilizacji. Następnie wszyscy udali się  do centrum handlowego „Galeria Północna” gdzie o godzinie 15:40 w jednej sal kina Cinema City obejrzeli  projekcję filmową. Około godziny 20.00 wszyscy wrócili szczęśliwie do Drobina, zadowoleni i pełni niezapomnianych wrażeń.

DSC01073zmn

 DSC01068zmn

DSC01069zmn